Зарахування  в заклад  дошкільної освіти

Здійснюється директором закладу відповідно до наявності направлення з відділу освіти. Направлення видається відповідно  до списків, сформованих електронною базою даних.

Для зарахування дитини в заклад дошкільної освіти необхідно надати:

  • заяву батьків або осіб, які їх замінюють;
  • медичну довідку про стан здоров’я дитини (з відміткою про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти):
  • свідоцтво про народження дитини;
  • висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (для зарахування в інклюзивну групу).

Що потрібно зробити батькам перед надходженням в наш садок?

Батьки повинні заповнити всі необхідні анкети, внести повністю всю необхідну інформацію про особливості хачування і життєдіяльності дитини, особливості характеру, і т.д. для ознайомлення вихователя з інформацією перед тим, як дитина потрапить у групу.

Також батькам необхідно ознайомитися з «Пам’яткою для батьків», познайомитися з майбутнім вихователем і отримати консультацію про особливості адаптаційного періоду. До початку занять батькам разом з дитиною необхідно призначити зустріч і відвідати психолога.

За дитиною зберігається місце у закладі дошкільної освіти в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).

Відрахування дітей із  закладу дошкільної освіти може здійснюватись:

  • за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в  закладі дошкільної освіти цього типу;
  • у разі відсутності дитини без поважних причин більше 2-х місяців;
  • у разі несплати за харчування дитини після встановленого терміну впродовж 2-х місяців.

Термін письмового повідомлення батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини – не менше як за 10 календарних днів.

Як сплачується харчування дитини?

Сплата вноситься в банк по квитанції до 10 числа поточного місяця наперед. Перерахунок оплаченої квитанції з причин хвороби або відсутності дитини здійснюється в наступному місяці. Батьки надають сплачену квитанцію вихователю.