Бучанський заклад дошкільної освіти комбінованого типу  №7 “Перлинка”

Бучанської міської ради Київської області

Адреса:

08292,  Київська обл.

місто Буча, вул. Б. Гмирі, 12.

                                                                                 e-mail: zdo-7-perlynka@bucha-rada.gov.ua

 

Заклад дошкільної освіти № 7 «Перлинка» відкрив свої двері для дітей міста Буча 29 грудня 2017 року і був розрахований на 5 груп.

Садок “Перлинка” є державним закладом освіти, знаходиться в комунальній власності Бучанської міської ради. Фінансове, матеріально-технічне, навчально-методичне забезпечення здійснює  відділ освіти Бучанської міської ради.

Сьогодні наш  заклад дошкільної освіти це:

  • молодий але творчий, небайдужий, ініціативний колектив для якого дитина і її інтереси завжди в центрі уваги;
  • 140 дітей дошкільного віку, які відвідують 7 дошкільних груп (для дітей віком від 3 до 6 (7) років), три з яких – інклюзивні (для дітей з особливими освітніми потребами), одна –  логопедична (для дітей з особливостями мовленнєвого розвитку), одна – з короткотривалим перебуванням дітей;
  • музичний керівник, інструктор з фізичного виховання, практичний психолог, вчитель-логопед, вихователь-методист, медична сестра;
  • музична зала, спортивна зала,  методичний, медичний, логопедичний кабінети, кабінет психолога  та ресурсна кімната.

Очолює  заклад  енергійна, зорієнтована на сучасність директор –  Жанна Петрівна Клименко

Відлік життя людини починається з дня народження, а плин самостійного життя бере початок із тієї миті, коли безпорадного малюка тримають дбайливі руки вихователя, який буде вести дитину протягом чотирьох років в світ незвіданого, повного таємниць життя, в якому будуть і успіхи, і перемоги, образи і прикрощі…

Тож свою роботу наш колектив спрямовує на те, щоб дитина почувала себе комфортно. Естетично оформлена площа закладу, сучасне обладнання, приємне оточення, дружний колектив співробітників – це друга домівка дитини, її велика родина. Тому всі  малята тут майже  безболісно адаптуються до нового оточення, нових вимог, невимушено навчаються та спілкуються, розвиваються як особистості.

«Перлинка» має прекрасну територію. Вдало укомплектовані дитячі майданчики, величезна кількість квітників, клумб, сад з фруктовими деревами і кущами, міні-городи – все створено для дітей, для їх розвитку. Граючись на майданчиках діти відчувають красу рідної природи, мають можливість спілкуватися з нею, працювати, бути потрібними, отримувати нові знання.

В дитсадку створено необхідні умови для розвитку  дітей: затишні, естетично оформлені групи,  меблі та декорації, сучасне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно вимог сучасної  програми  «Впевнений старт».

Основні завдання, які ставить перед собою колектив, – це формування життєво компетентної особистості, здатної до самореалізації у змінному соціумі; збереження та зміцнення здоров’я дітей; формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку шляхом використання інноваційних технологій; встановлення партнерських стосунків із батьками, формування національно-свідомої особистості, виховання поваги та інтересу до культурних надбань українського народу.

Орієнтуючись на потреби сьогодення, побажання батьків, індивідуальні здібності дітей, використовуючи культурно-освітнє оточення, педагогічний колектив віднаходить нові форми роботи з вихованцями, використовуються перевірені практикою власні надбання та інноваційні  освітні технології.

Організація освітнього процесу в  закладі дошкільної освіти підпорядкована принципу природовідповідності та цілеспрямованості – всю роботу з дітьми треба починати з раннього дитинства, з того періоду, коли закладаються основні їх моральні якості, коли їх серце  відкрите для добра, коли вони вчаться шанувати, любити і берегти людські цінності.

Доля кожного малюка залежить від того, хто його виховує, хто є першим наставником, педагогом. Тому наш колектив розуміє, що кожна дитина як особистість потребує особливої уваги, теплоти, професійної турботи. Весело живуть малюки у нашому закладі. Щоранку їх зустрічають дбайливі педагоги, протягом дня дітлахи мають змогу не лише навчатися, а й розважатися, відпочивати. Багато цікавих свят, лялькових вистав готують вихователі разом зі своїми вихованцями. Діти тут ліплять, малюють, виготовляють аплікації, орігамі, розгадують кросворди, головоломки, граються,фантазують, створюють власний світ…

Атмосфера дитячого закладу пройнята турботою дорослих про малечу, любов’ю та довірою. Тут бачать кожну дитину не як одну з багатьох таких самих, а як неповторну особистість. Педагогічний колектив складають представники різних поколінь, різних педагогічних закладів, поглядів, життєвих доль, та об’єднує усіх нас єдине – любов до дитини.
Головне наше досягнення – дитячий сміх, що не змовкає.