Гурткова робота в закладі дошкільної освіти є важливою формою організації дитячої життєдіяльності і становить невід’ємну частину освітнього процесу. У нашому садочку працюють такі гуртки:

  • Гурток “Барвиста радість” (за програмою  Шульги Л.М. “Барвиста радість” (Розвиток творчих здібностей у дітей дошкільного віку на заняттях із малювання).

Керівник гуртка: Асадча Алла Петрівна

Гурток працює на безкоштовній основі.

  • Гурток  англійської мови (за програмою “Англійська мова для дітей дошкільного віку”)

Керівник гуртка: Щербак Світлана Олегівна

Щомісячна плата – 230 грн

  • Гурток “Ерудит/Читання” (за авторською ме­тодикою Л. Ше­­лестової «Розвивальне читання»)

Керівник гуртка: Шафарусь Лілія Григорівна

Щомісячна плата – 230 грн

  • Гурток “Ерудит/Математика” (за педагогічною технологією Зайцевої Л.І. “Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку”)

Керівник гуртка: Норинчак Альона Михайлівна

Щомісячна плата – 230 грн

  • Гурток “Майстерня творчості” (програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі “Грайлик”)

Керівник гуртка: Мельниченко Прасковія Костянтинівна

Щомісячна плата – 230 грн

Оплата за гуртки здійснюється відповідно до рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 21 вересня 2021 №703 «Про затвердження платних послуг, які надаватимуться в закладах дошкільної освіти Бучанської міської територіальної громади у 2021/2022 навчальному році», наказу відділу освіти Бучанської міської ради № 238-О від 24.09.2021 р. “Про організацію освітніх платних послуги в закладах дошкільної освіти Бучанської міської територіальної громади  в 2021/2022 навчальному році”